Christmas is coming

22. prosince 2012 v 19:29 | Tereska

Ahoj. Už je to tak. Za 2 dny jsou Vánoce, docela rychle to uteklo :)
Je tady někdo, kdo by ještě neměl nakoupené dárečky? Já naštěstí mám všechny dárky, ale ještě musím jeden zabalit. Není to jako minulý rok, kdy jsem dárky kupovala v tento den :D Pokud chcete, podělte se se mnou, co komu dáváte za dárek! :)

~ Minulý pátek a tento jsem byla s kamarádkama u koní, byl to naprosto úžasné. Pomáhala jsem s výzdobou a úklidem, a
žádný problém jsem s tím neměla. Nakonec jsme se jeli projet, ehm já jsem jela na kole. Na koně sama bych neměla zatím odvahu vylézt, navíc když jsme chtěli jet přes vesnici do.. někam :D Na koni jsem ale přece ten den byla, nevím proč ale seděla jsem strašně shrbená. Všímla jsem si toho až na fotkách (y). Všechny jsme byly totálně promrzlé, takže když jsme dojeli, šli jsme ještě do Albertu na malé dárečky a potom do Kauflandu na další dárky. Tam jsme se i najedli v jedné pekárně a dali jsme si horkou čokoládu ♥
~ Dneska jsem zdobila se sestrou stromeček, zábava :D Máme umělý už 5 roků, myslím. Nedělá to takový bordel - výhoda. A vůně pravého stromečku mi nezchází.

Já vím že jsem strašně moc aktivní, jak jinak. Ale myslím že přes prázdniny tady bude přibývat grafika, i když jsem plánovala že ta bude už jen na starém blogu a tady móda a styl.. Tak ne :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama