Prosinec 2012

Png 01

23. prosince 2012 v 10:46 | Tereska |  Grafika


Christmas is coming

22. prosince 2012 v 19:29 | Tereska

Ahoj. Už je to tak. Za 2 dny jsou Vánoce, docela rychle to uteklo :)
Je tady někdo, kdo by ještě neměl nakoupené dárečky? Já naštěstí mám všechny dárky, ale ještě musím jeden zabalit. Není to jako minulý rok, kdy jsem dárky kupovala v tento den :D Pokud chcete, podělte se se mnou, co komu dáváte za dárek! :)

~ Minulý pátek a tento jsem byla s kamarádkama u koní, byl to naprosto úžasné. Pomáhala jsem s výzdobou a úklidem, a
žádný problém jsem s tím neměla. Nakonec jsme se jeli projet, ehm já jsem jela na kole. Na koně sama bych neměla zatím odvahu vylézt, navíc když jsme chtěli jet přes vesnici do.. někam :D Na koni jsem ale přece ten den byla, nevím proč ale seděla jsem strašně shrbená. Všímla jsem si toho až na fotkách (y). Všechny jsme byly totálně promrzlé, takže když jsme dojeli, šli jsme ještě do Albertu na malé dárečky a potom do Kauflandu na další dárky. Tam jsme se i najedli v jedné pekárně a dali jsme si horkou čokoládu ♥
~ Dneska jsem zdobila se sestrou stromeček, zábava :D Máme umělý už 5 roků, myslím. Nedělá to takový bordel - výhoda. A vůně pravého stromečku mi nezchází.

Já vím že jsem strašně moc aktivní, jak jinak. Ale myslím že přes prázdniny tady bude přibývat grafika, i když jsem plánovala že ta bude už jen na starém blogu a tady móda a styl.. Tak ne :)

Vánoční nákupy ~ Vánoční Víděň

8. prosince 2012 v 19:29 | Tereska |  Novinky
Čtvrtek strávený ve Vídni .. ♥

Vstávání ve 4 hodiny bylo fakt lákavé, jako ta zima co byla venku. No ale vyjeli jsme a nic moc se nedělo. Pár lidí se v autobuse snažilo usnout, někteří si tam povídali. Jinak do vídně jsme jely jako "zájezd" s několika lidmi ze školy. Bylo tam 11 lidí z mé třídy, uff.
Po Vídni mi chodit vůbec nevadilo, bylo to zábavné :D. Nejvíc jsem se ale těšila na ty trhy. Hned na prvním, který měl být podle lidí jeden z nejpěknějších (mě přitom připadal jako nejhorší) jsem si koupila punč, byl dovolen jen dětský.. Hrníček jsem si nechala, nevím jestly je to jako Vánoční dárek dobré, hrnků jsem totiž dala taťkovi už hodně O:) Když jsme šli na druhý trh chytly mě nesnesitelné křeče břicha. Myslela jsem že si tam sednu a počkám než to přestane, tak se nepodařilo :D S děsnými bolestmi břicha jsem došla až na ten trh, pak už to naštěstí přestalo a já jsem se mohla smát a mluvit jako normální člověk. Na posledním trhu, který byl před radnicí jsem koupila nejvíce věcí. Ten trh byl naprosto krásný. A ty ozdoby, které byly po celé Vídni.. Ale hlavně teda před radnicí. Stromy byly ozdobené sovičkami, srdíčky, dárkami, rampouchy, lístky a já nevím čím ještě. Všude byli zavěšené světýlka a motýl+anděl viseli na lampách. Bylo to tak krásné! Moje město se může jít hned zakopat.. Nejlepší byla cesta zpátky autobusem. Stalo se toho strašně moc, ale jednoduše to byla velká . sranda a všichni jsme si to užily! :)

Sobě jsem přivezla 9 páru jednoduchých naušnich z Forever 21 a jsem hodně ráda! ♥ Určitě bych si vybrala prstýnky nebo náramky, ale kamarádky spěchaly, abysme stihly obejít i další obchody -____-
Mám konečně všechny dárky pro sestru, něco pro mamku a jinak budu muset nakupovat tady, ne-e :(

Ještě den předtím jsem se dívala na we♥it na obrázky, a dívala jsem se přesně na to, okolo čeho jsme šli. Více zde.
Jinak všechno nejlepší Nicki! ♥

Tumblr_lwxgghilfp1qm160to1_500_large Tumblr_ltuk6cnrdx1ql915qo1_500_large

Tumblr_me2y751ube1qc2l0vo1_500_large Tumblr_meq1e0jde31qf9zzyo1_500_large